Spring Bee Orders - Click Here!!

Collection: Gifts

34 products
  • Lotion Bar
    Lotion Bar
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Beeswax Food Wraps - Set of 3
    Beeswax Food Wraps - Set of 3
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Gift Box - Honey and Tea
    Gift Box - Honey and Tea
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • Deluxe Honey and Tea Gift Box
    Deluxe Honey and Tea Gift Box
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $45.00
    Unit price
    per 
  • Gift Box - Small #1
    Gift Box - Small #1
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Gift Box - Small #2
    Gift Box - Small #2
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $15.50
    Unit price
    per 
  • Gift Box - Medium #1
    Gift Box - Medium #1
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Gift Box - Medium #2
    Gift Box - Medium #2
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $29.00
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Lavender Honey - 2 oz bar
    Handmade Soap - Lavender Honey - 2 oz bar
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Beekeeper's Blend - 2 oz
    Handmade Soap - Beekeeper's Blend - 2 oz
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Oh Honey! - 2 oz
    Handmade Soap - Oh Honey! - 2 oz
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Oatmeal and Honey - 2 oz
    Handmade Soap - Oatmeal and Honey - 2 oz
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Lavender Honey - 4.4 oz Bar
    Handmade Soap - Lavender Honey - 4.4 oz Bar
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Beekeeper's Blend - 4.4 oz
    Handmade Soap - Beekeeper's Blend - 4.4 oz
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Oh Honey! - 4.4 oz
    Handmade Soap - Oh Honey! - 4.4 oz
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
  • Handmade Soap - Oatmeal and Honey - 4.4 oz
    Handmade Soap - Oatmeal and Honey - 4.4 oz
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
  • Lip Balm - Peppermint
    Lip Balm - Peppermint
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Raw Honey 250 grams
    Raw Honey 250 grams
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Raw Honey 500 grams
    Raw Honey 500 grams
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • Raw Honey 1 KG
    Raw Honey 1 KG
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per